Hakkımda

Merhaba, ben noter yeminli tercüman ve dil eğitmeni Harun Güçlü,
2005’te Mersin Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra yaklaşık iki yıl kadar yeminli tercüme şirketlerinde proje sorumlusu, ve bazı şirketlerin bünyesinde özel tercüman olarak görev aldım.

2007’de Bir İngilizce eğitim kurumunda , profesyonel hayatıma ve enerjik yaşam tarzıma daha uygun olan Callan Method İngilizce Eğitmeni olarak başladım.

İngilizce öğrenme ve öğretme süreci hakkında, bugüne kadar edindiğim deneyimler sonucu vardığım belli başlı fikir ve uygulanabilir yöntemleri ve küçük dokunuşları sitemde mümkün olduğunca paylaşmaya çalıştım.

Callan Method Uzmanlığı

Özellikle uzmanı olduğum Callan Method; bilinen en hızlı İngilizce öğrenim yöntemi ve sistemlerinden biridir. 2006’dan 2007′ ye kadar yarı zamanlı, 2007 den sonra ise tam zamanlı olarak, bu yöntemle hem özel derslerde hem gurup derslerinde 100’lerce öğrenciye İngilizce eğitimi verdim.

Amacım, sözlü ve yazılı tercümedeki uzmanlığımı Callan Method ile birleştirip, maksimum farkındalık ve motivasyonu oluşturarak, değerli öğrencilerimin, yabancı dil öğrenme potansiyellerini tetikleyip en iyi sonucu almaları ve dil eğitimleri süresince gerekli desteği ve bilgiyi kalıcı olarak sunmaktır.

Blogumda özellikle, öğrencilerde farklı bir yabancı dil bilinci oluşturmaya özen gösteren yazıların yanısıra, İngilizce öğrenimindeki en temel problemleri ve kilit unsurları da dile getirdiğim diğer başlıklara göz atmayı unutmayınız.

İngilizce öğrenme sürecinize daha farklı bir yaklaşım ve  profesyonel desteği almak için lütfen iletişime geçiniz.

Tüm Öğrenci adaylarımıza başarılar dilerim.

Özel ders almak isteyen öğrencilerime sorularım

Diğer Youtube videolarım

Bir Yorum Yazın