İngilizce özel ders fiyatlarımız

BİREBİR ÖZEL DERS

Sadece birebir veya maksimum 2-3 kişilik gruplar halinde, Callan Method ile son derec etkili ve kalıcı bir İngilizce özel ders ve kişisel yabancı dil desteği vereceğimi  garanti ederim.

Genel olarak Birebir İngilizce özel derslerin sınıf ortamındaki İngilizce derslere kıyasen daha pahalı olduğu doğru. Ancak özel ders çözümleri zaten, toplu sınıf ortamında gerekli başarıyı yakalayamamış, yetişkin ve profesyonellerin aradığı çözüm odaklı bir eğitim şeklidir. Hemen burada altını çizmeliyim ki, benden alacağınız İngilizce özel ders, büyük oranda, diğer kurum veya şahıslardan aldığınız veya alacağınız özel derslerin üstünde bir ders deneyimi olacaktır…

Başka kurumlarda özel ders deneyimi yaşayanlar farkı daha iyi fark edebilir!

Callan Method’un farkını görmek için ücretsiz deneme dersimi talep edebilirsiniz. Böylece nasıl bir şekilde öğreneceğinizi kendiniz bizzat, duyarak ve görerek test edebilirsiniz. İngilizce eğitiminiz için daha önce özel ders veya kurslarda toplu sınıf eğitimi almadıysanız, veya Callan method ile şansınızı denemenize rağmen istediğiniz performansı alamadıysanız  bütün kursların benim gibi bir yaklaşım sunduğunu düşünmeniz normaldir!

Ayrıca diğer kurum veya dil eğitmenleri benimle aynı fiyat veya daha pahalıya ders veriyor olabilir. Keza fiyat performans bazında en uygun İngilizce özel ders fiyatı verdiğimi farkedeceksiniz. Web site genelinde yöntemle alakalı ayrıntılı bilgilere ulaşmanız mümkün.

Ücretler paketler halinde olup farklı avantajları vardır.

25 saat  (1 veya 2 ayda tamamlanır)

1 kişi : 1750 TL

2 kişi 2250 TL

3 kişi 2500 TL

50 saat (2 veya 4 ayda tamamlanır)

1 kişi 3500 TL

2 kişi 4000 TL

3 kişi 4500 TL (kişi başı toplam maliyet 833 tl)

100 saat  (4 veya 6 ayda tamamlanır)

1 kişi 7000 TL

2 kişi 8000 TL (kişi başı saat ücreti 40 TL – AVANTAJ)

3 kişi 9000 TL (kişi başı saat ücreti 30 TL -AVANTAJ)

 

* Ders gün ve saatleriniz isteğinize göre beraber belirlenmektedir.

Ders iptallerinizin birgün önceden yapılması durumunda dersiniz yanmayacaktır. Ders iptallerinizi, telefon yada SMS şeklinde yapabilirsiniz.

Herhangi bir kur, kitap bitirme şartı yok…
Senet yok…
Zorunluluk yok…
İstediğiniz zaman ara verme fırsatı da var… (makul ve geçerli bir sebeple)

 

“HAFTALIK DERS MODELLERİ”

1-) Haftada 3 gün 2 şer saat (ayda 24 saat eder, 4 ay da 96 saat eder, + 2 günde de kalan 4 saat eşittir 100 saat) şeklinde tamamlayabilirsiniz.

2-) Haftada 4 gün 2 şer saat (ayda 32 saat eder, 3 ayda 96 saat eder, + 2 günde kalan 4 saat eşittir 100 saat) şeklinde tamamlayabilirsiniz.

3-) Haftada 2 gün 2 şer saat ( ayda 16 saat eder  6 ayda 96 saat eder, +2 günde kalan 4 saat eşittir 100 saat)

Bu süreler standart kurs veya özel derslerde oratalama 3 4 yıl gibi zamanlara tekabül eder Callan Method ile ingilizce öğrenenlere kıyasen 4 kat daha uzun zaman harcarlar