İngilizce özel ders ücretlerimiz

Birebir ingilizce özel ders ücretleri 

Sadece birebir veya maksimum 2-3 kişilik gruplar halinde, Callan Method ile son derece etkili ve sofistike bir İngilizce özel ders deneyimi sunacağımı garanti ederim.

Yapacağımız dersin farkını görmek için 2 saatlik deneme dersimi talep edebilirsiniz. Böylece nasıl bir şekilde İngilizce öğreneceğinizi kendiniz bizzat, duyarak ve görerek daha rahat anlarsınız.

1 ders ücreti 90 TL olup bu ücret toplu ödemeler (aylık 16 saat) için geçerlidir.  

Toplu ödemelerde ders saat ücreti 90 TL olup minimum ayda 16 saat almanız gerekir. Memnuniyetinizi garanti etmek için ödemelerinizi derslerinizi aldıktan sonra yapabilirsiniz. Böylece daha rahat karar verebilirsiniz. 

16×90 eşittir 1440 tl gibi çok avantajlı bu fiyatı dilerseniz maksimum 3 kişiye kadar kendi oluşturduğunuz gruplarla alabilirsiniz. Yani bu ücreti kendi aranızda 3’e bölebilirsiniz. Fiyat farkı yok (Tabiki 3 öğrencinin ingilizce bilgi düzeyi ortalama eşit durumda olmalı)

Standart 1 ders ücreti 120 TL’dir ( demo dersi, sunum veya haftada 2 saatlik programlar ve veya aksam 20:00 saat dilimini geçen dersler ve hafta sonu talep edilen dersler için geçerlidir)

İptal edilen ders telafileri aynı ay içerisinde yapılması gerekir. Derslerin ilerleyen aylara devretmesi (istisnai durumlar hariç) söz konusu değildir.

Ayrıntıları konuşmak için bana e-posta gönderebilirsiniz.

Öğrenci Görüşleri

Ahmet Can

Harun Hocam, görüşlerinize katılıyorum, zihnimizde büyüttüğümüz yanlış yapma korkusu engellerini ancak Callan Method ile aşabiliceğimizi görüyorum.

Elif Karanfil

Harun Güçlü gibi bir isimden eğitim aldığım için kendımı ekstra şanslı hissediyorum. Ögrencilerle olan alakalı eğitiminiz ve disiplininizden ötürü sizi sonsuz taktir ediyor, başarılarınızın daimi olmasını diliyorum sayın hocam. Kucak dolusu sevgiler…

Oğuzhan Aktürk

Senin gibi bir hocadan eğitim almak mükemmel birşey . Hem uyguladığın metod hem de öğrencilerle olan ilgin alakan sayesinde İngilizceyi öğrenmenin aslında çok zor olmadığını anladım . Eğer İngilizce öğrenmek isteyen istiyorsak doğru yol senden eğitim almak . Herşey için teşekkürler hocam . Başarıların daim olsun 🙂

Buket Gürhan

Eğer bu siteye giriş yaptıysanız, çok doğru bir adreste olduğunuzu gönül rahatlğıyla ve içtenlikle söyleyebilirim . Harun Hoca’nın -hoca kelimesinin altını doldurabilen yegane insanlardan birisidir- eğitime yaklaşımı ve kişileri analiz etme şekli oldukça objektif ve kararında olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle geçirdiğim zaman diliminde dile olan etkisi ve paylaştığı enerjisine hayran olmamak elde değil. Kendisi bir Türkün ne kadar üst seviyede İngilizce konuşabileceğinin en doğru örneğidir. Fransızcasından bahsetmiyorum bile.
Dil öğrenimi , yeteneğin yanı sıra disiplinli çalışma ve azim ister. Ve bu süreçte ki sorumluluk sadece öğretene değil öğrenene de aittir. Doğru yönlendirme yapılsa da kişi, yetersiz kalır ise elbette sonuç negatif olarak sonuçlanır. Her şeyde olduğu gibi bu konuda da zaman her derde deva ..
Sevgili Harun hocam , emeğinize sağlık.

Buket Gürhan