Daha akıcı İngilizce konuşabilmek istemez misiniz ?

Callan Method, Seviyeniz ne olursa olsun, İngilizce anlamanızı ve konuşmanızı çok kısa sürede geliştirir. Anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız birde şu soruyu sorun kendinize! Ne kadar anlıyorsunuz? Biri ingilizce konuşurken cümlelerinin bazılarında veya çoğunda bir kaç kelime yakalayıp tahmin yürütmek anlamak olarak nitelendirilebilir mi ? Callan Method öncelikle anlamanızı, ve anlama sisteminizi yeniden yapılandırır. Sonuç olarak İngilizce algınız bir üst seviyeye geçer.

Callan method ile yanlış bir cümle kurmanız imkansız, çünkü size doğru cümleyi tekrar ettiren profesyonel bir eğitmen eşliğinde tekrar ederek cümle kurarsınız. Bu tekrar etme rutini zaman içerisinde dile ve konuşma korteksine yerleşir. Callan method temelde duyma ve tekrar etme sistemine dayalıdır, Bu sistem, anadilin yerleşmesini sağlayan mekanizma ile aynı mantıkta çalışır. Derslere takviye olarak mutlaka yapmanız gereken dinleme tekrarları ile ders ortamı pekiştirilmiş olur. Ve belli bir zaman sonra daha akıcı ve uzun cümleler kurabilir hale, rahatlıkla gelebilirsiniz.

Callan Method belli düzeyde İngilizce öğrenmiş ama konuşmakta sıkıntı çekenler için, muhteşem bir akıcılık sağlar.

İngilizce öğrenmek ve konuşmak ayrı şeylerdir diyorsanız bu yazıda bizimle hem fikir olacağınız çok şey bulacağınıza eminiz..

İngilizce öğrenmek ve konuşmak aynı şey midir ?

Bir Yorum Yazın