0322 8029854

Adana ingilizce özel ders

Mail:

harunguclu@gmail.com

Çalışma saatleri

Pzts-Cuma: 14:00-20:00

İngilizce algınız Callan Method ile 10 saatte 4 kat artar

Sadece ”Yes or No” diyerek İngilizce öğreten Callan Method ile mucizevi bir şekilde

10 saatten kısa sürede İngilizce algınızı optimum seviyeye çıkartabilirsiniz.

İngilizce öğreniyor veya kendinize uygun bir İngilizce eğitim sistemi ile İngilizce eğitiminize farklı ve profesyonel bir destek arıyorsanız, sadece 10 saatte İngilizce algı mekanizmanızı 4 katına çıkaran Callan Method ile hiç görmediğiniz şekilde etkili ve kusursuz bir ingilizce öğrenim Modelini tercih edebilirsiniz.

Günümüzün yoğun temposunda, hızınıza ayak uyduracak ve hızınızı kesmeyecek tek yöntem, etkisi defalarca kanıtlanmış Callan Method dur.  Callan Method‘un İngilizce öğretme yöntemi , öylesine komplike sistemler bütünüdür ki, tek seferde İngilizce anlama, İngilizce yazma, ve İngilizce konuşma becerilerinizi seviyeniz ne olursa olsun 4 katı daha yüksek bir seviyeye çıkaracaktır.

Callan Method’u çok daha yakından tanımak isterseniz ve nasıl böylesine güçlü bir İngilizce öğrenme sistemi olduğunu anlamak isterseniz bir önceki yazımı okumanızı kesinlikle tavsiye ederim. Aşağıdaki başlığa tıklayarak yazıma ulaşabilirsiniz

Sadece YES or NO diyerek ingilizce öğrenin!

Harun Güçlü

İngilizce eğitiminiz için Callan Method'un olağanüstü prensipler bütünüyle profesyonel bir dokunuşa hazır mısınız? +11 yıllık deneyimim ve Callan Method'un tüm senaryosundaki hakimiyetim ile sizlere dolu dolu, canlı ve heyecanlı bir süreçle, bugüne kadarki en etkili öğrenme deneyimini sunacağımı garanti ederim. Deneme dersi için iletişime geçebilirsiniz

2 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

Bengü KaydanYayın tarihi 4:08 pm - Kas 17, 2016

Harun Bey. Yazılarınızın tamamını okudum fakat kendi ingilizce öğrenmeye calışma serüvenim özelinde en fazla etkilendiğim ve son noktasına kadar hak verdiğim ve ders cıkardığım yazınız’ potansiyel sizsiniz’ yazınız oldu. Kronik İngilizce öğrenememe sorununu önce problemi tespit edelim yaklasımınızla dogru adımlarla cözme önerileriniz herzamanki gibi ilham verici. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Saygılar.
Bengü.

İsimE-posta

Bir cevap yazın