İngilizce özel ders ücretleri en iyi fiyat garantisiyle

İngilizce özel ders ücretleri

İngilizce özel ders ücretleri hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımda

Genel olarak İngilizce özel ders ücretleri, eğitimi, size tahsis eden kurum, kişi veya konuma bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Veya özel ders sürecinde eğitmeninizin sizin temin edeceğiniz yere iştirakı veya sizin eğitmenin temin ettiği yere iştirak etmeniz durumunda da fiyatlar değişiklik gösterecektir. Ayrıca özel dersleri, paketler şeklinde sunarak, saat başı çok daha ekonomik fiyatlar sunan kurumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Özellikle, tüm diğer yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra İngilizce, günümüzde neredeyse bir çok ülkede ve Türkiye’de en çok talep edilen özel derslerin başında gelmektedir. Bu talebe yetecek yeterince kurs veya özel eğitmen bulabilmeniz söz konusudur keza bu bir sektördür ve söz konusu ticaret olunca size her türlü abartı çözümleri sunacak yerler ve kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle de toplu ders üzerinden size sunulan çok avantajlı fiyat tekliflerini çok iyi irdelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Keza, örneğin saatlik 100 TL civarında olan İngilizce özel ders ücretleri toplu ödemede 50- 60 TL gibi rakamlara gerilemesi söz konusu olunca, bunu lütfen iki kere düşünün.

Aracı kurumlardaki İngilizce özel ders hocaları

Keza söz konusu olan bir ürün değil, kişilerden alacağınız bir eğitim hizmetidir. Düşük maliyetle sunulan teklifler genelde kurslarda çok düşük maliyetle çalışan amatör öğrenci veya alanında çok uzman olmayan kişiler tarafından verilebilir. Ve bu sizin için çok verimli bir süreç olmayıp olumsuz bir deneyim olarak sonuçlanabilir.

Keza eğitmen her türlü eğitim modelinde hayati önem taşır. Asıl önem teşkil eden sadece, eğitmenin dile çok iyi hakim olması da değildir. Alanında uzman bir eğitmen bilgiyi işleme ve özellikle aktarma konusunda, dolayısıyla da iletişimde çok daha mahir bir performans sunacaktır. İyi bir iletişim, olumsuz deneyimlerinizi de geride bırakmanıza, daha olumlu bir bakış açısına sahip olmanıza ve ön yargılarınızı yıkmanıza yardımcı olacaktır.

Birebir İngilizce özel ders ücretleri 

İngilizce özel ders ücretleri
İngilizce özel ders ücretleri

Sadece birebir veya maksimum 2-3 kişilik gruplar halinde, Callan Method ile son derece etkili ve sofistike bir İngilizce özel ders deneyimi sunacağımı garanti ederim.

Yapacağımız özel dersin farkını görmek için 2 saatlik deneme dersimi talep edebilirsiniz. Böylece nasıl bir gidişatla İngilizce öğreneceğinizi kendiniz bizzat, duyarak ve görerek daha rahat tespit edebilirsiniz.

Memnuniyetinizi garanti etmek için ödemelerinizi derslerinizi aldıktan sonra yapabilirsiniz. Böylece çok daha rahat karar verebilirsiniz. Dilerseniz başka eğitmenlerle de deneme dersi alarak kendiniz için en iyisine karar verebilirsiniz. 

İngilizce özel ders ücretleri

(Lütfen online İngilizce özel ders ücretleri için alttaki linkte tıklayın)

1 kişi: 100TL (ayda minumum 8 saat)

2 -3 kişi 135 TL (ayda minimum 16 saat)

Online İngilizce özel ders ücretleri bu linkte https://www.harunguclu.com/skype-online-ingilizce-egitimi/

Toplu ödemelerde ders saat ücreti tek kişi için 100 TL, 2 ve 3 kişilik gruplar için 135 TL olup minimum miktarda ders saati almanız durumunda geçerlidir. 

16×135 eşittir 2160 TL gibi çok avantajlı bu fiyatı dilerseniz maksimum 3 kişiye kadar kendi oluşturduğunuz gruplarla alabilirsiniz. Yani bu ücreti kendi aranızda 3’e bölebilirsiniz. Fiyat farkı yok (Tabiki 3 öğrencinin ingilizce bilgi düzeyi ortalama eşit durumda olmalı)

Tüm uzman ve deneyimli özel eğitmenlerin ders saat ücreti 120 ve 150 tl arası değişiklik göstermektedir. Bu ücretleri bir çok özel ders sitelerinden kontrol edebilirsiniz.

Standart 1 ders ücreti 145 TL’dir ( demo dersi, sunum veya haftada 2 saatlik programlar ve veya aksam 20:00 saat dilimini geçen dersler ve hafta sonu talep edilen dersler için geçerlidir)

İptal edilen ders telafileri aynı ay içerisinde yapılması gerekir. Derslerin ilerleyen aylara devretmesi (istisnai durumlar hariç) söz konusu değildir.

Her bir ders 50 dakika sürer fakat çoğunlukla bu süreleri geçtiğimi garanti ederim. Öğrencilerimle birlikte iken vaktin nasıl geçtiğini kolay kolay fark etmeyiz.

Ayrıntıları konuşmak için bana e-posta gönderebilir veya lokal telefon numaramdan ulaşabilirsiniz. Benimle iletişime geçtiğinizde size soracağım soruları alttaki videoda bulabilirsiniz

Öğrenci Görüşleri

Yaklaşık 5 senedir ingilizce öğrenmek

Yaklaşık 5 senedir ingilizce öğrenmek istiyordum ama bir türlü zaman ayıramıyordum. Pandemi sürecinde kendimi geliştirmek için adım attım ve Harun Hocayı web sitesinden buldum. 3 aydır online eğitim alıyorum ve ciddi anlamda bana katkı sağladı. İngilizce konusunda sıfır iken şu anda oldukça fazla yol aldık 🙂 Fikir arayan arkadaşlar için önerim, kendinizi keşfetmeniz için mutlaka Harun Hocayla çalışmanızdır 🙂 Bu arada online eğitimin hiç bu kadar keyifli ve verimli geçeceğini tahmin etmezdim 🙂

Nurcan Yalçınkay

Eğlenceli şekilde İngilizce öğreniyoruz

Kuzenimle ingilizce öğrenmek için ozel ders almaya karar verdik. Araştırmalarımız sonucu harun hocayı bulduk ve konuşarak deneme dersimizi aldik. Yaklaşık 4 aydir devam ediyoruz. İngilizce öğrenmeyi hep gözümde büyütürdüm ancak konusarak ve eglenceli sekilde koca 4. aya girdik. Artik ingilizce ogrenmek gözümde hiç büyümuyor 🙂 teşekkür ederim Harun hocam! 🙂

Neslihan

Sıkılmadan İngilizce Öğreniyoruz

Merhaba, biz 2 arkadaş İngilizce ders almak için araştırmaya girdik ve öncelikle Callan Method’u keşfettik. Sonrasında Harun Hoca ile iletişime geçtik ve direk ilk dersten sonra farkı görmüş olduk. Ben önceden çok bilinen şubeleri olan bir yerde İngilizce ders aldım fakat kalabalık gruplarda bu işi çözemeyeceğimi anladım. Harun hoca ile kısa sürede çok daha ileri seviyeye geldim. Çekinmeden utanmadan rahatlıkla ders yapabilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

A. Murat
Wordapp

Size İngilizceyi sevdirecek, emin olabilirsiniz!

öğrenci görüşleri

Bilgisi, birikimi, enerjisi ve güler yüzlülüğü ile size İngilizceyi sevdireceğinden emin olabilirsiniz. Üstelik sadece İngilizce değil, Fransızcası da mükemmel.

Murat Özdemir

Kaliteli eğitim

Harun beyle tanışmadan önce ingilizcenin bu kadar kolay ve keyifli bir şekilde öğrenileceğini tahmin etmiyordum.Kendisi ile çalışmaya başladığımızda birden bire kendimi ingilizce diyalogların içinde buldum.Yedinci ay bitiyor ve ben şu anda ingilizce hikaye kitapları okuyorum bu arada ilk kitabımı bitirdim.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.İyi ki varsınız Harun bey.

Serdar karadağ

Harun Güçlü ile İngilizce

Harun Hoca ile İngilizce öğrenmek fazlasıyla keyifli ve kolay. Çok fazla İngilizce eğitim veren kurumlarda mesai harcayan biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Dile hakimiyeti ile sizde güven uyandırır ve yılların tecrübesi ile nerede neye takıldığınızı hemen farkeder ve mudahalesini yapar. Bu metodla ve Harun Hocayla kesinlikle İngilizce konuşmayı öğreneceksiniz.
Emeğinize sağlık Hocam
Sevgiler

Yasemin Toğaç

Harun hocam methoda hakim, tecrübeli

Harun hocam methoda hakim, tecrübeli ve donanımlı. Bize öğrenme duygusunu çok güzel geçiriyor ve motive ediyor. Harun hocayla ingilizce çalışmak ve konuşmak çok kolay ve güzel 👍

Ayşe Korhan

Oğuzhan Aktürk

Senin gibi bir hocadan eğitim almak mükemmel birşey . Hem uyguladığın metod hem de öğrencilerle olan ilgin alakan sayesinde İngilizceyi öğrenmenin aslında çok zor olmadığını anladım . Eğer İngilizce öğrenmek isteyen istiyorsak doğru yol senden eğitim almak . Herşey için teşekkürler hocam . Başarıların daim olsun 🙂

Elif Karanfil

Harun Güçlü gibi bir isimden eğitim aldığım için kendımı ekstra şanslı hissediyorum. Ögrencilerle olan alakalı eğitiminiz ve disiplininizden ötürü sizi sonsuz taktir ediyor, başarılarınızın daimi olmasını diliyorum sayın hocam. Kucak dolusu sevgiler…

Buket Gürhan

Eğer bu siteye giriş yaptıysanız, çok doğru bir adreste olduğunuzu gönül rahatlğıyla ve içtenlikle söyleyebilirim . Harun Hoca’nın -hoca kelimesinin altını doldurabilen yegane insanlardan birisidir- eğitime yaklaşımı ve kişileri analiz etme şekli oldukça objektif ve kararında olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle geçirdiğim zaman diliminde dile olan etkisi ve paylaştığı enerjisine hayran olmamak elde değil. Kendisi bir Türkün ne kadar üst seviyede İngilizce konuşabileceğinin en doğru örneğidir. Fransızcasından bahsetmiyorum bile.
Dil öğrenimi , yeteneğin yanı sıra disiplinli çalışma ve azim ister. Ve bu süreçte ki sorumluluk sadece öğretene değil öğrenene de aittir. Doğru yönlendirme yapılsa da kişi, yetersiz kalır ise elbette sonuç negatif olarak sonuçlanır. Her şeyde olduğu gibi bu konuda da zaman her derde deva ..
Sevgili Harun hocam , emeğinize sağlık.

Buket Gürhan

Zehra Safyürek

Merhaba,
İtiraf etmeliyim ki yöntem hakkındaki reklamı ilk gördüğümde yazılanlar pek mümkün gibi gelmemişti. Ancak Harun Bey’in dil konusundaki eğitimi ve yorumları merakımı arttırdı ve deneme dersi için kendimi Harun Hocanın Ofisinde buldum. İlk yarım saatlik denemede anladım ki “burada olmalıydım ve bu yöntemle ingilizcemi pekiştirmeliydim”.
Özel bir şirkette çalışıyorum, işim gereği de İngilizceyi aktif bir şekilde kullanıyorum. Daha önce yurtdışı tecrübem olmasına rağmen konuşurken akıcılıkla ilgili sıkıntı yaşamaktaydım. Ancak henüz sadece 25 saat almama rağmen oldukça etkisini gördüm.
Eğer bildiklerinizi aktarmada bir sorun yaşıyorsanız, arada bir perde olduğuna inanıyorsanız mutlaka Callan Method u deneyin derim. Konuşma da zorluk konusundaki ön yargınızın yavaş yavaş silindiğini göreceksiniz. Öğretmeniniz oldukça dinamik, bir an bile dersten kopma söz konusu olmuyor! 🙂

Ahmet Can

Harun Hocam, görüşlerinize katılıyorum, zihnimizde büyüttüğümüz yanlış yapma korkusu engellerini ancak Callan Method ile aşabiliceğimizi görüyorum.

Benimle ilgili görüşlerinizi aşağıdaki form aracılığı ile gönderebilirsiniz 👍 Tüm öğrencilerime saygı ve sevgilerimle

gerekli

Lütfen adınızı girin
Lütfen e-postanızı girin
Şirket adı
Şirketinizin web adresini girebilirsiniz
Görüşünüz için kısa bir başlık girebilirsiniz.
Lütfen, hizmetim ve eğitim modelim hakkında düşüncelerinizi belirtin

Bir Yorum Yazın