0322 8029854

Adana ingilizce özel ders

Mail:

harunguclu@gmail.com

Çalışma saatleri

Pzts-Cuma: 14:00-20:00

Online İngilizce eğitim

Online İngilizce eğitim sayesinde İçinde olduğumuz ve tüm dünyaca bir sağlık sınavından geçiğimiz Co-vid 19 döneminde eğitiminize ara vermenize gerek yok. Çevrim içi araçların ve uygulamaların sunduğu olanaklarla artık online İngilizce eğitim, yüz yüze yapılan derslere kıyasen çok daha sağlıklı ve daha revaçta. Üstelik ulaşım sorununun ortadan kalkmasından ötürü yüz yüze derslere kıyasen çok daha ekonomik

SADECE BİR KAÇ DİJİTAL ARAÇ YARDIMIYLA ONLINE ORTAMDA İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

HİÇ BİR FARKI YOK

Online İngilizce eğitim

Bireysel iletişim

Online İngilizce eğitimlerindeki ders ortamı, Öğrencilerimizin, başarılı olmak için ihtiyaç duydukları eğitim modelini ve zamanı verimli bir şekilde kullanmalarını sağlar. Söz konusu İngilizce dil eğitimi olduğu için katılım sayısı maksimum 2 öğrenci ile sınırlıdır

Online İngilizce eğitim

Dijitalin tüm olanakları

Teknoloji ve dijital dünyanın tüm olanaklarını Online İngilizce eğitimlerinde kullanmak çok daha verimli bir eğitim modeli sunmaktadır. Yazışma, paylaşma ve ders için gerekli her şey bir kaç tıkla elimizin altında. Üstelik dersleri kaydetme opsiyonuyla

Online İngilizce eğitim

Yaşam boyu öğrenme

Online İngilizce veya diğer bütün Online eğitim modelleri, heyecan verici bir deneyim olmasının yanı sıra, dersleri kaydetme seçeneğiyle yaşam boyu öğrenme sağlar. Dersleriniz size özeldir ve kaydedip dilediğiniz zaman tekrardan çalışabilirsiniz. Çevrim içi tüm platformların dersleri kaydetme özelliği mevcuttur.

İyi bir iletişimle dil öğreniminde başarı kaçınılmaz sonuçtur. Ancak bizim için başarının kendisinden çok, ‘süreç’ daha önemli ve daha eğlencelidir. Çünkü eğitimi seviyoruz. Ayrıca süreç sizin için unutulmaz hatıralar demektir.

Online İngilizce eğitim detayları

Değerli öğrencim, yakın zamanda içinde olduğumuz Covid-19 süreci gerekçesiyle, derslerimizi çevrim içi ortama taşıdık. Derslerimizin içeriği ve niteliğinde değişiklik yok. Üstelik dil eğitiminizi, çok daha cazip fiyatlar ile Skype üzerinden kendi evinizin rahatından ve güveninden ödün vermeden alabilir veya almaya devam edebilirsiniz.

AŞAĞIDA MADDELERLE SUNDUĞUM HİZMETİN DETAYLARI, BENİMLE SKYPE ÜZERİNDEN VEYA DİĞER İNTERNET ORTAMINDA DERS ALACAK TÜM ÖĞRENCİLERİN BİLMESİ VE YÜZDE YÜZ FARKINDA OLMASI GEREKENLERDİR.

Alttaki tahmini açıklamalardır seviyelerinize benimle bizzat konuşarak karar vermeden önce önbilgi edinmeniz için yeterlidir. Lütfen dikkatle okuyunuz.

1- Hiç İngilizce bilmiyorsanız, genel eğitim için temel dersleri almayı talep edebilirsiniz. Bu seviyedeki öğrencilerle dersimiz, ‘YÜZDE DOKSANBEŞ’ Türkçe anlatımlı ‘YÜZDE BEŞ’ İngilizce uyarlamalı geçer. İşlevsel ve önemli detaylar buradadır. Keza daha ileri seviyedeki öğrencilerle dahi, bu temel seviyeye yönelik düzeltmelere hızlıca değinebiliriz. Sürecin en önemli kısmı burasıdır.

2- Çevrimiçi ortamda sağlıklı bir İngilizce eğitimine başlayabilmek için minimum A0 – A1 seviyesini tamamlamış veya hakim olmak gerekir. Bu seviye, İngilizceyi çok iyi konusaşabileceğiniz anlamına gelmez, ancak eğitilmeye musait bir dil alt yapınızın olup olmadığını anlamak için yeterlidir. Bu seviyedeki bir öğrenci iseniz, dersimiz, ‘YÜZDE SEKSEN – DOKSAN’ Türkçe anlatımlı ve ‘YÜZDE YİRMİ – YÜZDE ON’ İngilizce uyarlamalı bir şekilde geçecektir.

3- Tamamen İngilizce karşılıklı konuşabilme düzeyindeyseniz, (B2 ve üstü) ama düzeltmelere ve rötuşa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Bu durumda dersimiz, YÜZDE SEKSEN – DOKSAN İngilizce anlatımlı, YÜZDE YİRMİ- YÜZDE OTUZ Türkçe anlatımlı geçebilir A2 – B1 düzeyi öğrenciler için durumun yüzdesi değişiklik gösterecektir.

A0 ve A1 seviyelerini kapsayan konular, ‘kabaca’ aşağıdaki gibi olup, içselleştirmiş ve iyi anlamış bir şekilde tamamlamış olmayı gerektirir. Alttaki dersleri dilerseniz diğer blogumun temel dersler kategorisinden kendiniz de çalışabilirsiniz.

Dersler: To be fiili (am is are), Şahıslar, Sıfatlar, Fiiller, Sahiplik sıfatları, Sahiplik zamirleri, İşaret sıfatları, Şimdiki zaman, Geniş zaman, Gelecek zaman, İngiliz Alfabesi, Temel Modals, Temel soru sorma vb.

TEMEL DERSLER BURADA

Online İngilizce eğitim ücretleri

BİREBİR VEYA İKİ KİŞİ ONLINE İNGİLİZCE DERS ÜCRETLERİ

30 dakika 60 TL (İKİ KİŞİ 80)

50 dakika 100 tl (İKİ KİŞİ 120)

*online ingilizce eğitim ücretleri, ayda minimum 8 saat almanız durumunda geçerlidir. Yüz yüze birebir İngilizce eğitim ücretleri burada


Tüm seviyeler için bağlı kalınacak ana müfredat Callan Methodolojisidir. İletişimimizin seviyesine göre elbette serbest konuşma fırsatımızda olacak.

Dilerseniz bloglarımı ayrıntılı şekilde inceleyebilir, daha fazla bilgi için telefonla veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

skype: harunguclu@outlook.com