Skype Online İngilizce eğitimi

Değerli öğrencim, yakın zamanda içinde olduğumuz Covid-19 süreci gerekçesiyle, derslerimizi çevrim içi ortama taşıdık. Derslerimizin içeriği ve niteliğinde değişiklik yok. Üstelik dil eğitiminizi, çok daha cazip fiyatlar ile Skype üzerinden kendi evinizin rahatından ve güveninden ödün vermeden alabilir veya almaya devam edebilirsiniz.

AŞAĞIDA MADDELERLE SUNDUĞUM HİZMETİN DETAYLARI, BENİMLE SKYPE ÜZERİNDEN VEYA DİĞER İNTERNET ORTAMINDA DERS ALACAK TÜM ÖĞRENCİLERİN BİLMESİ VE YÜZDE YÜZ FARKINDA OLMASI GEREKENLERDİR.

1- Hiç İngilizce bilmiyorsanız, genel eğitim için temel dersleri almayı talep edebilirsiniz. Bu seviyedeki öğrencilerle dersimiz, ‘YÜZDE DOKSANBEŞ’ Türkçe anlatımlı ‘YÜZDE BEŞ’ İngilizce uyarlamalı geçer. İşlevsel ve önemli detaylar buradadır. Keza daha ileri seviyedeki öğrencilerle dahi, bu temel seviyeye yönelik düzeltmelere hızlıca değinebiliriz. Sürecin en önemli kısmı burasıdır.

2- Çevrimiçi ortamda sağlıklı bir İngilizce eğitimine başlayabilmek için minimum A0 – A1 seviyesini tamamlamış veya hakim olmak gerekir. Bu seviye, İngilizceyi çok iyi konusaşabileceğiniz anlamına gelmez, ancak eğitilmeye musait bir dil alt yapınızın olup olmadığını anlamak için yeterlidir. Bu seviyedeki bir öğrenci iseniz, dersimiz, ‘YÜZDE SEKSEN – DOKSAN’ Türkçe anlatımlı ve ‘YÜZDE YİRMİ – YÜZDE ON’ İngilizce uyarlamalı bir şekilde geçecektir.

3- Tamamen İngilizce karşılıklı konuşabilme düzeyindeyseniz, (B2 ve üstü) ama düzeltmelere ve rötuşa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Bu durumda dersimiz, YÜZDE SEKSEN – DOKSAN İngilizce anlatımlı, YÜZDE YİRMİ- YÜZDE OTUZ Türkçe anlatımlı geçebilir A2 – B1 düzeyi öğrenciler için durumun yüzdesi değişiklik gösterecektir.

A0 ve A1 seviyeleri, ‘kabaca’ aşağıdaki gibi olup, içselleştirmiş ve iyi anlamış bir şekilde tamamlamış olmayı gerektirir. Alttaki dersleri dilerseniz diğer blogumun temel dersler kategorisinden kendiniz de çalışabilirsiniz.

Dersler: To be fiili (am is are), Şahıslar, Sıfatlar, Fiiller, Sahiplik sıfatları, Sahiplik zamirleri, İşaret sıfatları, Şimdiki zaman, Geniş zaman, Gelecek zaman, İngiliz Alfabesi, Temel Modals, Temel soru sorma,

TEMEL DERSLER BURADA

ÜCRETLER

BİREBİR VEYA İKİ KİŞİ DERS ÜCRETLERİ

30 dakika 50 TL (İKİ KİŞİ 65)

50 dakika 80 tl (İKİ KİŞİ 100)

Tüm seviyeler için bağlı kalınacak ana müfredat Callan Methodolojisidir. İletişimimizin seviyesine göre elbette serbest konuşma fırsatımızda olacak.

Dilerseniz bloglarımı ayrıntılı şekilde inceleyebilir, daha fazla bilgi için telefonla veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

skype: harunguclu@outlook.com