Şişli İngilizce Özel ders

En farklı en etkili yöntem Callan Method ile 4’te 1 zamanda İngilizce

 

Merhaba,

Şişli bölgesinde İngilizce özel ders veren kursları aramanıza istinaden bloguma ulaştıysanız doğru yerde olduğunuzdan emin olun! Dil eğitiminiz sizin için önemli ise hayatınızın dönüm noktası bu yazıyı okuduğunuz andır!

Şişli İstanbul’un en merkezi ve en hızlı değişiklik gösteren konumlarından biri. Bu bağlamda sektörler de gelişiyor, değişiyor ve doğal olarak şirketler vb. bütün kurumlar da büyüyor. Bu büyüme prensibinin beraberinde gelen yetkin eleman ihtiyacı da artmakta. Firmaların büyük bir çoğunluğu iş görüşmelerinde mutlaka yazılı ve sözlü yabancı dil bilme mecburiyetini de şart koşuyor. Günümüzde en yaygın talep edilen yabancı dilin İngilizce olduğu da son derece aşikar.

CV’nizde yabancı dil düzeyiniz ne?

Bilindiği üzere, iş sektöründe kim olduğunuz CV’nizde saklı. İş geçmişiniz, uzmanlığınız ve doğal olarak bildiğiniz yabancı diller bu CV aracılığıyla yetkin bir eleman olup olmadığınızı göstermenin ilk yolu. Konumuzu uzatmadan yabancı dil’e bağlayacak olursak; CV’sinde yabancı dil düzeyini ‘iyi veya çok iyi’ olarak belirten bir çok eleman, gerek yazılı gerekse de sözlü mülakatlarda başarılı olamıyor. Ve doğal olarak rakipleri arasından sıyrılamıyor.

İngilizce öğrenin veya seviyenizi yükseltin

Ben Callan Method uzmanı ve yabancı dil koçu Harun Güçlü. 2007 den bu yana Özellikle çalışan ve dil eğitimine fazla vakit ayıramayan yetişkinler için Şişli’de, çok daha kısa sürede İngilizce öğretebilen Callan Method ile İngilizce eğitim vermeye devam ediyorum. Benim için önemli olan sıradan bir İngilizce özel ders öğretmeni olmak değil Callan Method’un muhteşem etkisiyle bambaşka bir İngilizce öğrenme deneyimi sunabilmektir. Özellikle şişli bölgesinde ingilizce özel ders çözümleri arayanlara yönelik 3-6-8 aylık zaman dilimlerini kapsayan çözümler sunmaktayım. Zira şişli civarında yaşıyor ve Şişli civarında özel bir dershanede çalışmaya devam ediyorum. 3 ayda İngilizce başlıklı konuya mavi yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Hemen şunu belirtmem gerekir ki, Callan Method ile İngilizce öğrenme sürecinde en etkili ve en kilit noktalardan birisi de eğitmen faktörüdür. Callan Method eğitmenlerini bulmak sıradan bir İngilizce eğitmenini bulmaktan biraz daha zordur. İngilizce öğretmenlerinin Callan Method ile eğitim verebilecek profesyonelliğe erişmeleri minimum 6 ay sürer. Yıllar geçtikçe yöntemin öğretebilme gücünü daha iyi kullanır. Çünkü; Callan Method öğrenci için kısa sürede İngilizce öğrenebileceği bir dil öğrenme modeli sunsa da, bir öğretmenin yöntemi çok iyi öğrenmesi için yeterince kolay değildir. Callan Method ile yaklaşık 11 yıl boyunca özel ders verdiğim için, iyi bir eğitim modelini sunabilmenin neden zaman alacağını da son derece iyi biliyorum zira bu yöntem artık benim yaşam biçimim.

Şişlide İngilizce özel ders çözümleri arayanlardansanız kendinizi şanslı kişilerden sayabilirsiniz!

Zaman ve paranın bir hayli önemli olduğu günümüzde, yabancı dil eğitimi için gerekli düzeye gelememiş bütün öğrenci adaylarımıza, farklı bir dil öğrenme modeli ile  kıyas götürmeyecek bir eğitim modeli sunuyorum. Dil öğrenmenin çokta kolay olmadığının bilicindeyim. Bu yüzden tavsiyemiz özel ders sürecinizde uzman bir eğitmenden destek almanızdır. Dil öğrenirken ne yaparsanız yapın başlangıcı doğru yapın. Zira en zor kısım başlangıçtır. Blogum genelinde hem Callan Method hemde genel olarak yabancı dil eğitimine nasıl baktığımla alakalı bir çok motivasyon ve farkındalık yazılarımı bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın